Jmenuji se Zuzka Žatečková, vlastně správně Zuzana, ale mám raději svoje měkčí verzi křestního jména Zuzka. Pod tímto jménem mě najdete na webu i na sociálních sítích, youtube kanále.

 

Je mi 36 let, jsem vdaná a máme 6 letou dcerku Lucinku Karinu, pejska Rockyho a fenku Elzu a kočičky Růženku a Kittynku a Pusinku. Ano, pochopili jste správně, jsem milovnicí zvířat. Když jsem byla malá, tak jsem ještě ke kočičkám a pejskům chovala andulky a křečky 🙂 Moje láska k zvířatům a přírodě mě také dovedla k vegetariánství a asi trochu nevšednímu pohledu na svět a přírodu kolem nás.

 

„Dělejme jen to, co nás baví“ je moje životní krédo.

 

Rolí, které zastávám je opravdu hodně – jsem v první řadě máma, dále milující manželka, svéhlavá dcera, podnikatelka, tanečnice, kněžka. Všechny moje role protínají jednu hlavní věc – jsem ŽENA v mužském světě. Vždy jsem si lámala hlavu, jak zvládnout roli mámy a manželky s pracovní sférou, jak podnikat jako žena, jak prezentovat svoji duchovní stránku osobnosti. Tak jsem založila tento web – abych sdílela můj pohled na život, moje zkušenosti ženy v dnešním světě.

 

Nejvíce času věnuji své práci – vedení personální agentury NOVÝ START a pracovnímu poradenství – ať už při hledání vhodné práce, tak při rozjezdu podnikání. Pokud zvažujete podnikat, tak by pro Vás mohl být vhodný projekt TVOŘÍME NOVÝ SVĚT, kde jsem shrnula všechny své zkušenosti z podnikání do on-line formy. Bude k dispozici na podzim 2018.

 

 

Pro vzájemnou inspiraci podnikatelek a podnikavých žen z Vysočiny jsem založila též projekt BYZNYSŽENKY. Na FB stránkách si sdílíme potřebné informace, nepravidelně se scházíme, školíme se a vzájemně se od sebe inspirujeme.

 

 

Celý život miluji tanec, tančila jsem různé styly a vyprofilovala si svůj vlastní tanec, který učím dál. Jedná se o TANEC ŽENY – tanec s prvky orientu, flamenga, afrických tanců, tanec živlů.

 

Jsem vyškolená kněžka a vedu přechodové ženské rituály, oslavy kola roku (např. oslavu slunovratu aj.). Můžete si mě objednat na různé typy přechodových rituálů – viz odkaz PŘECHODOVÉ RITUÁLY.

 

 

Jsem narozená ve znamení Berana podle astrologie, což na mě tedy dost sedí, protože jsem hodně živelná, plná plánů a snů, citlivá a cílevědomá zároveň. Pocházím původně z Třebíče, ale před několika lety jsme s manželem postavili baráček v Okříškách a od té doby si tady hezky žijeme.

 

Více se o mě dozvíte v jednotlivých záložkách a aktuální články, akce potom na blogu.

fot_8872