Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Holčičí sváteční den – Tanec života

17.11.2017 / 10:00 - 13:00

300Kč

TANEC ŽIVOTA  – VNITŘNÍ SÍLA – JAK PROBUDIT SVŮJ VNITŘNÍ POTENCIÁL

17. listopadu 2017, 10-13 hod., sál DDM, Tomáše Bati 1084, Třebíč

Kdo jsem?

Znám se?

Jak moc si dovolujete být sami sebou?

Jak využíváte svých talentů a schopností?

Vite vůbec, jaké síly se skrývají uvnitř Vás?

Zvu Vás k Tanci Života, který nás provede šamanskou cestou k obnově sil. Pomocí zvuků a tance se znovusetkáte se svou vnitřní silou, abyste si zvědomili své možnosti a dary. Najdete své ochránce či průvodce na cestě životem. Zvědomíte si jejich nástroje, které Vám pomůžou nejen s odpověďmi na Vaše otázky, ale také Vám dodají odvahu a chuť žít svůj vlastní šťastný život bez omezení času, doby a prostoru.

Lektorka: Jitka Venéra Mikulášková

Tanec života

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více informací – www.chramharmonie.cz, www.zenabohyne.com

Cena: 300 Kč

S sebou:

 • pohodlné oblečení na tanec
 • deku na závarečnou relaxaci
 • pití
 • taneční boty nejsou podmínkou – můžete tančit bosí či v ponožkách

Přihlášky: ZDE

V přihlášce můžete specifikovat, o co konkrétně máte zájem, zda jen o tanec, či také zajdete na oběd a přijdete si vyzkoušet nějaké ty hadříky na sebe. Doporučju komplet balíček 😉

Po skončení tančení je možnost zajít společně na oběd do vegetariánské restaurace Lucky´s Vege Bistro v Židovské čtvrti v Třebíči, které bude vyjímečně otevřené ve svátek speciálně pro nás a od 14 – 17 hod. potom bude možnost ve Vege Bistru si vyzkoušet krásné, které Jitka šije a prodává v e-shopu www.zenabohyne.com. Můžete si tam vyzkoušet různé střihy, barvy, velikosti. Některé kousky si rovnou zakoupit, jiné objednat.

 

O Tanci Života

Přijďte si po svém zatancovat na hudbu různých rytmů, která vás jemně povede od pomalého k intenzivnějšímu pohybu a zpět do klidu. Tyto rytmy na sebe plynule navazují a umožní Vám najít svůj autentický pohybový výraz, ucitíte sami sebe, ocitnete se v prostoru, ve kterém se svobodně vyjádříte. Pohyb má sílu přetvářet a měnit – přijdete-li unavení, možná objevíte své skryté zdroje energie. Přijďte, i když se cítíte smutní, skleslí, podráždění – dejte své emoce do pohybu a jen sledujte, co se bude dít. Stejně tak jsou vítány usměvavé tváře. Vy všichni bez ohledu na věk, váhu, taneční zkušenosti a názory, kteří rádi tancujete nebo byste rádi „jen“ tancovali. Tanec vás rozohní nebo uvolní, přinese úsměv či slzy – dá příležitost naslouchat moudrosti těla, lásce v srdci, jemnosti duše či síle světla uvnitř každého z nás. Tanec vám může přinést nezapomenutelný požitek a stejně tak nový prožitek sebe sama.

Na co se můžete těšit:

 • Roztančení: Lekci začneme vždy 30 minutovým zahřátím a roztančením. Je to čas pro Vás, abyste se co nejvíce uvolnili, odložili všechny nepříjemné pocity jak fyzické, tak psychické a dostavili se do svého těla. Necháte své tělo, aby jen následovalo hudbu a pokusíte se odpojit hlavu od kontroly nad tělem.
 • Naladění se na téma lekce: V této části Vás lektorka seznámí s tématem tance. Každou lekci je téma jiné. Toto téma pak doprovází různá pohybová cvičení, na jejichž základě dochází u každého účastníka k uvědomění si svého postoje k tématu, k nalelezení odpovědí na své vlastní otázky, k léčení těla i duše.
 • Doladění: Závěrečná část je vždy taneční oslavou toho, co jsme zažili a pochopili. Bývá obrovskou vlnou energie a síly z uvědomění si svých kvalit a možností.

Na závěr následuje úplně uvolnění a sdílení svých zážitků.

 

Proč tančit?

“Na počátku byl zvuk, který rozezněl prostor kolem sebe, ten se roztančil a s radostí začal tvořit život.”

 • přináší radost, která je výživou pro jakoukoliv činnost
 • zaceluje naše fyzické i psychické rány
 • rozproudí život v těle
 • je moudrým učitelem a odpovídá na naše otázky pravdivě
 • zvyšuje naši fyzickou kondici
 • zkrášluje tělo
 • hubneme
 • uvědomujeme si, že jsme součástí
 • A je toho mnohem víc, jen prostě vstupte a zkuste to…..

Jste srdečně zváni a vítáni. Více informací může poskytnout lektorka Jitka Vénera Mikulášková tel.: 777 575 634

Podrobnosti

Datum:
17.11.2017
Čas:
10:00 - 13:00
Cena:
300Kč
Štítky Akce:

Místo konání

Sál DDM v 1.patře
Tomáše Bati 1084
Třebíč, Vysočina 67521 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon
775080805

Pořadatel

Zuzka Žatečková
Telefon
775080805
Email
zuzana.zateckova@novystart.com