Ecstatic Dance Třebíč: MuVa Dance, kakao ceremonie a vědomá sexualita

Zveme vás na podzimní Ecstatic Dance v Třebíči, taneční párty bez drog a alkoholu, která bude tentokrát trochu jiná, protože nás čeká místo čistě spontánního tance, na který jste u nás už zvyklí, koncept řízeného tance MuVa dance – tanec srdce, kterým nás provede Soňa Mitra Pavlincová, organizátorka Festivalu Radosti a Života na Pálavě.

Pojďme si společně užít pátek 13.10 od 17 hod. na neopakovatelné taneční párty v Třebíči, už čtvrté v pořadí! Opět se setkáme už v prověřeném Komunitním centru Moravia v Třebíči.

Pátek 13tého je z numerologického pohledu den, kdy něco končí a jiné začíná, smrt a začátek v jednom. Asi právě proto se tohoto dne někdo může obávat, ale my tyto energie, posílené navíc přicházejícím novoluní ve vahách (tématem vah jsou vztahy), které vyvrcholí následující den, můžeme krásně využít!

Naladíme se na celý proces pomocí kakao ceremonie, kterou nás provede Lucie La Luz, popovídá nám více o kakau a její cestě k této medicíně, se kterou pracuje již několik let. Poté bude zřejmě prostor na zpívání manter a spontánní bubnování (bubny a perkuse vemte s sebou), ale tuto část necháváme čistě na přítomném okamžiku, jak se vše na místě bude tvořit.

Následující MuVa dance – tanec srdce od Mitry nás zavede do hloubky našich nezpracovaných emocí, abychom nechali při tanci odejít to, co nám už neslouží a otevřeli své srdce životu a světu kolem nás. Následná přednáška od Mitry na téma vědomé sexuality nás zavede do tématu vztahů a intimity.

Program a vstupné jsme rozdělili do dvou částí, takže pokud chcete přijít až na samotný tanec, máte možnost. Za sebe ale doporučujeme se zúčastnit akce celé.

PROGRAM (časově plus mínus)

17:00 – 17:15 – úvod
17:15 – 18:00 – kakao ceremonie pod vedením Lucie La Luz
(zpívání manter, spontánní bubnování)
část 2:
18:15 – 20:15 – MuVa Dance pod vedením Soni Mitry Pavlincové 
20:30 – 22:00 – Beseda na téma Vědomé sexuality se Soňou Mitrou Pavlincovou

HLAVNÍ HOSTÉ

Soňa Mitra Pavlincová

Průvodkyně životem, tancem i cestou. Autorka knihy Posvátná sexualita. Organizátorka úžasného festivalu Radosti a života na Pálavě.

Provází Pálavou a jejími silovými místy, mnozí ji označují za její strážkyni. Provází cestou k radosti a spontánnosti, kterou jsme měli jako děti, provází k síle, která sídlí v našich tělech a zapomněli jsme ji používat ve svých životech, k odvaze a všemu, co je naší přirozenou součástí. Provázím  tanečníky jejich tělem a pomáhám jím najít vše, co jim neslouží. Vše, co způsobuje bolest, smutek, stagnaci nebo jiné omezení a tím možnou nemoc. Provází životy minulými i současnými. Příběhy, které se nám staly a už si je nepamatujeme, protože je to buď velmi dávno nebo by bylo pro nás příliš bolestné se na ně podívat a uzdravit je.

Na naší akci bude možné si koupit knížku Posvátná sexualita od Mitry a nechat si jí podepsat.

soňa mitra
Lucie La Luz
Žena, která kráčí opravdově po své cestě a přináší skrze sebe a své zkušenosti novou inspiraci která je v tomto čase tak potřebná. Tanečnice, oltářnice, ceremonialistka i cestovatelka v krajinách vnitřních i vnějších. Před mnoha lety přivedla na svět svou vizi Červeného stanu, se kterým mnoho let kočovala na různá místa a vytvářela tak bezpečné a jedinečné místo pro setkání a léčení se krásou, kterou spatřujeme jeden v druhém navzájem. Milovnice života a její vášní je tvořit krásu a všude, kde je třeba harmonie a souladu. Více jak čtvrtým rokem pracuje s medicínou Kakaa, které ji doprovází společně se šamanským bubnem na kruzích a setkáních s lidmi, kteří se chtějí potkat sami se sebou a ostatními v srdci a jedinečnosti každého z nás v plné přítomnosti teď a tady. Mediíina Kacaa, které k nám přichází z džungle je laskavým a mocným nástrojem na této cestě k větší citlivosti a spočinutí v sobě a ve svém středu.. srdci.
Lucie La Luz

 

PRAVIDLA Ecstatic Dance

– při tanci se vyjadřujeme výhradně pohybem, pohledem, srdcem (řeč může být rušivá a může zasáhnout do našeho společného prožitku)
– jsme bez vlivu jakýchkoliv drog a nebo alkoholu, ideálně také celý den bez masa
– pro vytvoření bezpečného prostoru vás žádáme nepořizovat žádné snímky a videa

KDY A KDE

Pátek 13.10. 17:00 – 22:00
Sál / předsálí Komunitního centra Moravia, Smrtelná 389/6, Třebíč
V případě jakýkoliv dotazů volejte na číslo spoluorganizátorky Katky Kunešové: 725 657 374

OBČERSTVENÍ

Ceremoniální kakao je v ceně v případě zakoupení lístku na celý program

K dispozici kuchyňka, je možné si přinést vlastní občerstvení dle libosti, voda k dispozici
Do 20 hod. vám bude k dispozici kavárna Vrátka (chlebíčky, zákusky) v prostorách Komunitního centra

VSTUPNÉ

Vstupné v předprodeji do 6.10. 370,- Kč (pouze druhá část 270,- Kč)
Vstupné od 7.10. a na místě činí 470,- Kč (pouze druhá část 370,- Kč)
Zarezervujte si místo zde: LÍSTKY K PRODEJI
Děti do 12ti let (včetně) zdarma – berte prosím na zřetel, že za své děti si zodpovídáte sami, aby nerušili procesy tanečníků. Je zde k dispozici dětský koutek.
Rychlá platba:
Na našem FB a IG máte možnost soutěžit o 2+2 volné lístky do 22.10.2023!
Pravidla soutěže najdete u letáčku s událostí, na každé soc.síti je to trochu odlišné.
Tým Ecstatic dance Třebíč – Zuzka a Katka

HLAVNÍ POŘADATELSKÝ TÝM

Zuzka Žatečková a Káťa KunešováEcstatic Dance Třebíč