Posvěcovací rituál nového projektu, 5.8.2018 15-18.hod.

Milé ženy,

přijměte prosím pozvání na posvěcení mého nového projektu, který začnu společně s další byznysženkou Janou Jandovou realizovat v srpnu. Bude se konat v neděli 5.8.2018 od 15-18 hod. v kanceláři Nový start, Karlovo nám. 62, Třebíč.

 

Jedná se o on-line projekt pro (začínající) podnikatele, kde nasdílím všechno svoje know-how, které jsem za ty léta podnikání nasbírala a lopotně jsem se sama musela učit a vše si sama na různých místech a drahých externích školeních zjišťovat.

 

Shrnu zde své zkušenosti z podnikání jako vedlejší činnosti při zaměstnání (výuka tanců na ŽL), 4 letou zkušenost se založením a vedení spolku (Mateřské centrum Andílek, Okříšky) a poslední 2 roky též podnikání na full time při budování a vedení firmy se zaměstnanci (personální agentura Nový start, Třebíč). Shrnu zde vše, co jsem se za tu dobu naučila, dozvěděla a bude díky tomuto on-line programu k dispozici všem zájemcům. Dozvíte se jak teoretické informace k začátku podnikání, tak též praktické věci potřebné k založení podnikání od oblasti financí, HR, IT nástrojů, marketingu. Vše bude předáváno formou instruktážních videí, rozhovorů s odborníky a článků s potřebnými přílohami. Natočíme též bonusy s ostatními podnikateli, kteří již mají své začátky za sebou a nasdílejí nám také jejich tipy a rady.

 

Již fungujícím byznysženkám i byznysmužům 🙂 nabízím spolupráci na programu právě ve formě natočení bonusových promo videí s vámi, s vaším podnikáním, které poslouží jako bonus tohoto programu a vám jako promo svého podnikání. Zájemci pište na e-mail: zuzana.zateckova@novystart.com.

 

Věřím, že mi dáte na našem setkání ještě další podněty, co do programu dát, na které jsem třeba zapomněla.
S sebou: nějaké dobrůtky na oltář, dobrou náladu a chcete-li, tak nějaký malý dáreček, který mi bude připomínat tento večer.

 

Je léto, tak jsem sama zvědavá, kolik se nás sejde. Čím více, tím lépe samozřejmě 🙂 Ale i dvou, ve třech se dá udělat fajný rituálek. Kdo má malinké děti, určitě nebudou překážkou, stavte se aspoň na chvíli.

 

Ráda bych z rituálku udělala krátký video sestřih, který též použiji do programu.
Těším se moc! Neprožívám teď zrovna moc růžové období, tak věřím, že mě tento rituálek znovu nakopne do života a pustím se do projektu s vášní sobě vlastní. Přihlásit se můžete na můj e-mail: zuzana.zateckova@novystart.com. Moc se na všechny těším!

 

Co Vás čeká? O významu posvěcovacího rituálu a dalších pracovních rituálů jsem natočila speciální video: