V práci trávíme většinu svého života, proto si myslím, že je fakt důležitý dělat práci, která nás bavit a trávit tak náš aktivní čas smysluplně. Od května 2016 pomáhám zájemcům najít práci podle jejich představ.

Nový start

Na webu mojí personální agentury Nový start najdete desítky kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovních příležitostí, rady pro uchazeče, jak napsat správně životopis a motivační dopis, jak se prezentovat na pohovoru. V sekci blog potom naleznete zajímavé články či videa pro vaši inspiraci. Pořádám také přednášky na téma Chci dělat práci, co mě baví či Jak být úspěšný na trhu práce. Pomáhám také začínajícím podnikatelům/podnikatelkám.

 

Tým Nový start

 

Nabízím také tak trochu jiné individuální poradenství všem uchazečům, kterým se třeba nedaří nalézt práci, začínajícím podnikatelům pomáhám rozebrat jejich podnikatelský záměr, nasměrovat je, nastavit reálné kroky k uskutečnění jejich snu.

Nejste s Vysočiny a zajímáte se o život a práci  na Vysočině? Tak to Vás odkážu na můj projekt Nový start na Vysočině.

Těším se na Vás v mé kanceláři na Karlovo nám. 62/51 v Třebíči každý den od 8:30 – 15:00.

Byznysženky

Sama jsem si prošla rozjezdem podnikání a vím, jak je to na začátku těžké. V roce 2017 jsem proto pro ženy založila projekt Byznysženky, právě na podporu ženského podnikání. Fungujeme jako uzavřená skupinka Byznysženky na FB a pravidelně se scházíme, školíme se navzájem, zveme si externí lektroy, sdílíme si zkušenosti, potřebné informace. Přidejte se k nám!

Začínajícím podnikatelkám nabízím potom též tak trochu jiné individuální poradenství, které Vám pomůže nastartovat podnikání a uchovat si v podnikání svoji ženskost.