V práci trávíme většinu svého života, proto si myslím, že je fakt důležitý dělat práci, která nás bavit a trávit tak náš aktivní čas smysluplně. Od května 2016 pomáhám zájemcům najít práci podle jejich představ.

Nový start

Na webu mojí personální agentury NOVÝ START najdete desítky kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovních příležitostí, rady pro uchazeče, jak napsat správně životopis a motivační dopis, jak se prezentovat na pohovoru. V sekci blog potom naleznete zajímavé články či videa pro vaši inspiraci. Pořádám také přednášky na téma Chci dělat práci, co mě baví či Jak být úspěšný na trhu práce. Pomáhám také začínajícím podnikatelům/podnikatelkám.

 

Pokud váháte, zda je pro Vás život na Vysočině ten pravý, tak mrkněte na popisný web NOVÝ START NA VYSOČINĚ a život na Vysočině si určitě zamilujete.

 

Tým Nový start

 

Nabízím také tak trochu jiné individuální poradenství všem uchazečům, kterým se třeba nedaří nalézt práci, začínajícím podnikatelům pomáhám rozebrat jejich podnikatelský záměr, nasměrovat je, nastavit reálné kroky k uskutečnění jejich snu.

 

Těšíme se na Vás s kolegyňkami v mé kanceláři na Karlovo nám. 62/51 v Třebíči každý den od 8:30 – 15:00.