Láká Vás oblast podnikání? Už máte i nápad, čemu byste se chtěli věnovat a rádi byste pomohli v prvních krocích, poradili na co nezapomenout a nebo naopak jakým začátečnickým chybám se vyhnout? V této oblasti Vám ráda pomůžu.

Nabízím hned několik možností:

Byznysženky

 

Přidejte se mezi byznysženky a můžete sledovat na FB skupince sledovat novinky a aktivně se zapojovat do komunikace mezi námi ostatními byznysženkami.

Pořádám za byznysženky nepravidelně školení na základy podnikání a také si spolu můžeme sednout individuálně a probrat Váš konkrétní případ.

 

 

Podnikavé duše (podnikání v kostce v on-line verzi)

 

Nový on-line projekt pro (začínající) podnikatele, kde najdete úplně všechno, co budete k začátku podnikání potřebovat. A za levný peníz. Na programu právě pracuji a bude k dispozici na konci roku 2018 ZDE. Můžete se k nám připojit na FB stránky, sledovat inspirativní rozhovory s podnikateli, další informace. Mrkněte na promo videjko:

 

Individuální poradenství

 

Můžete si mě objednat také v mojí kanceláři Nový start v Třebíči na individuální konzulaci. Během 1-2 hodinového sezení probereme záměr Vašeho podnikání a první kroky, které byste měli učinit, aby bylo vaše podnikání úspěšné.

 

Určitě nevím všechno a nemám patent na rozum. Už jsem si ale zažila docela dost na to, abych Vám začínajícím podnikatelům a převážně podnikatelkám poradila s vašimi základními otázkami. Mluví za mě zkušenosti, mimo personální agenturu (2,5 roků podnikání na full time) jsem založila a 4 roky vedla mateřské centrum Andílek v Okříškách. Projekt jsem celý vymyslela a centrum s pomocí kamarádek založila. Věřte mi, že řídit neziskovku není žádná sranda, nemáte žádné peníze na vybavení, nájem, pracovníky, jednáte s úřady, které příliš nezajímáte. Nic snadného. Pracujete zdarma, investujete do toho spoustu svého času, sháníte peníze, kde se dá. V podnikání je to podobné a zároveň trochu jiné. Můžete dělat, co vás baví a v čem jste jedineční a zároveň Vás to může slušně živit.

 

 

Cena: 1000 Kč (konzultace 60-90 min.)

 

Plně si uvědomuji a moje zkušenosti mi to potvrzují, že podnikání není jenom o tvrdých datech a praktických záležitostech, ale velkou roli zde také hraje naše jemnější část osobnosti – naše intuice, psychika a hlavně postoj,  jaký k věcem zaujímáme. Jestli jste už brousili mými webovkami, tak jste zjistili, že jsem též hodně esotericky zaměřená, takže jako nastandart nabízím též služby z oblasti výkladu tarotu, výpočtu síly numerologického názvu firmy a startu podnikání, také Vám můžu zprostředkovat posvěcovací rituál vašeho projektu. Dozvíte se níže.

 

Pokud jste ještě před okamžikem samotného rozhodnutí, zda se vydat cestou podnikání, tak vřele doporučuji zakoupit knížku Rozhodni se od Vladimíra Böhma, která vás povede ve vašem rozhodování krůček po krůčku a mě při mém rozhodování velmi, velmi pomohla a takzvaně “nakopla”.

 

 

Numerologie obchodního jména + začátku podnikání

 

Před mnoha lety jsem absolvovala skvělý seminář u jihlavské šamanky Taishy Taumy na pradávnou numerologii, ze kterého jsem odcházela nadšená a plná teoretických informací. Od té doby už jsem také značně pokročila v praxi a počítám numerologii všech důžitých jmen a událostí. Spočítala jsem si jména všech rodilých příslušníků, určila pomocí numerologie jméno mé dcery, vypočítala si název mateřského centra, své personální agentury Nový start a datum začátku podnikání. Počítám také pravidelně numerologii jmen ještě nenarozených dětí svých těhotných kamarádek, semtam si propočtu numerologii slavných osobností, kteří měli třeba pohnutý osud. Je to velmi zajímavá věda a opravdu byste se divili, co se dá všechno z numerologie vyčíst a jak nás čísla ovlivňují.

 

Každé číslo má nějaký význam a nese s sebou určitou energii, řekněme vibraci. V obrazci názvu firmy či datumu zahájení podniání se mohou objevovat takzvané “smrtky”, přezvěst toho, že podnik není postaven na dobrých základech a vše se nám rychle zbortí jako domeček z karet. Když jsem zahajovala své podnikání, našla a vypočítala jsem si takový název, který měl velmi pozitivní numerologický vzorec, taktéž u mateřského centra, které jsem založila, u jmen dětí mých či kamarádek. Nemusíte tomu věřit, ale co kdyby..

 

Cena výpočtu numerologie názvu: 1000 Kč

V ceně je zahrnuto počítání několika obchodních názvů a datumů, velmi zřídka se stává, že nám vyjde dobře hned první Váš nápad na obchodní jméno. Cena obsahuje výsledný název, na kterém se shodneme.

Posvěcovací rituál nového projektu (kanceláře, obchodu)

 

Na Třebíčsku jsem známá také tím, že vedu ženské kruhy a pořádám různé rituály, ať už ženské rituály např. menarché či rituál posvěcení nového projektu – když zahajujete nový business. Přijde mi, že rituály, kteří naši předci praktikovali pravidelně a přikládali jim náležitý důraz, který si také zaslouží, nějak z našeho současného života vymizely. A to je velká škoda. Snažím se tedy obnovit tuto sílu rituálů a nabízím posvěcovací rituál nového projektu.

Když jsem otevírala svoji kancelář v květnu 2016, tak jsem na první den svého podnikání 1.5.2016 zorganizovala posvěcovací rituál mého nového projektu. Pozvala jsem si nejbližší kamarádky a společně jsme prošly zhruba 3-hodinovým rituálem s pomocí 4 živlů – vzduchu, ohně, vody a země, které jsou pro náš život a naše projekty důležité.

Jako dar z posvěcovacího rituálu poté obdržíte mandalu na hojnost a esenci od indiánů na úspěšné podnikání. Touto esencí si potom můžete potřít váš diář, notebook či další prostředky pro vaše podnikání a také se jí můžete potírat, když půjdete na obchodní schůzku či denodenně při vašich začátcích podnikání.

Cena: 2.000 Kč

 

 

 

Posvěcovací rituál mého projektu za účasti mých skvělých kamarádek, kterým tímto ještě jednou moc děkuji!! Pro projekt a otevření kanceláře personální agentury Nový start ze dne 1.5.2016

Reference

Eva Tomendelová, majitelka a zakladatelka obchůdku Dítě Luny (poradenství, výpočet numerologie názvu, posvěcovací rituál