Projekt BYZNYSŽENKY

BYZNYSŽENKY – PROJEKT PRO ŽENY

Milé ženy, v Třebíči rozjíždíme nový projekt „Byznysženky„. Je určený ženám, které podnikají či se o podnikání nějakým způsobem zajímají. Budeme se zde informovat o všem důležitém,  sdílet si své zkušenosti,  znalosti,  zvát si odborníky na důležitá témata v oblasti businessu.

Ženské podnikání je specifická oblast. Plníme v životě mnoho rolí a sloučit práci a rodinu není vždy jednoduché. Podnikání nám v tom může hodně pomoci – když ovšem víme, jak na to a nezalekneme se začátku, který někdy není jednoduchý. Vzájemně se můžeme inspirovat, informovat, podpořit, aby šlo vše hladce.

Budeme zatím fungovat pouze jako skupinka na FB Byznysženky a 1x měsíčně se budeme scházet v první polovině měsíce ve čtvrtek od 17:30-20:00 v Dítě Luny v Třebíči v tzv. podnikatelském kruhu. Setkávání byznysženek budou probíhat 1x do měsíce v Dítě Luny v Třebíči (na konci průchodu kavárny Salsa, spodní strana Karlova nám.). Pokud se chcete dozvědět více ifnormací, tak se k nám přidejte do FB skupinky, kde si sdílíme důležité informace a vytvořené události ohledně příštích setkání či se mi ozvěte na kontaktní údaje: zuzana.zateckova@novystart.com, 775080805. 

Více informací ZDE.