Setkání podnikatelek a podnikavých žen

Milé byznysženky a ostatní ženy, které třeba o podnikání zatím jen uvažujete, zveme Vás na další setkání místních podnikatelek a podnikavých žen v neformálním ženském kruhu.
Tentokrát není setkání nijak tématicky zaměřeno. Obsahem bude vzájemné představení, sdílení svých zkušeností a momentálních výzev, které před námi jsou, ať už jsou to nové projekty všeho možného druhu, skloubení pracovně-rodinného života atd..
Můžeme se vzájemně od sebe inspirovat a učit – z mé více než 2leté podnikatelské zkušenosti je to jednodušší cesta, než když se sami všemu učíme formou pokus-omyl, dlouhosáhlého studování, utrácení mraky peněz za externí školení.
Máte třeba nějaký nápad na podnikání či nový projekt a zvažujete, zda to bude fungovat, vydělávat atd? Toto může být to pravé místo získat zpětnou vazbu a cenné rady od zkušenějších podnikatelek.
Já osobně mám před sebou velkou výzvu na letošní rok – chystám nový projekt, který se bude týkat začínajících i zkušenějších podnikatelek, tak bych to ráda s Vámi probrala a slyšela Vaše názory. Do tohoto nového projektu bych spoustu z Vás ráda aktivně zapojila, tak se nechte překvapit 🙂
S sebou: ideálně pohodlné oblečení, sedneme si hezky na matrace na zem do kruhu, ať je nám příjemně. Můžete si s sebou vzít nějaké drobné občerstvení – pro sebe i ostatní. Jinak není nic víc třeba. Občerstvení bude zajištěno i v naší kanceláři.
Rezervace pomocí FB události (apeluji na vaši spolehlivost s případným odhlášením). Max. 12 míst.

Cena: 200 Kč

Budu se moc těšit na všechny přítomné.

Zuzka Žatečková, majitelka personální agentury Nový start, lektorka orientálních tanců, ženská inspirátorka