Setkání podnikatelek a podnikavých žen

Milé byznysženky a ostatní ženy, které třeba o podnikání zatím jen uvažujete, zveme Vás na další setkání místních podnikatelek a podnikavých žen v neformálním ženském kruhu.
Tentokrát není setkání nijak tématicky zaměřeno. Obsahem bude vzájemné představení, sdílení svých zkušeností a momentálních výzev, které před námi jsou, ať už jsou to nové projekty všeho možného druhu, skloubení pracovně-rodinného života atd..
Můžeme se vzájemně od sebe inspirovat a učit – z mé více než 2leté podnikatelské zkušenosti je to jednodušší cesta, než když se sami všemu učíme formou pokus-omyl, dlouhosáhlého studování, utrácení mraky peněz za externí školení.
Máte třeba nějaký nápad na podnikání či nový projekt a zvažujete, zda to bude fungovat, vydělávat atd? Toto může být to pravé místo získat zpětnou vazbu a cenné rady od zkušenějších podnikatelek.
Já osobně mám před sebou velkou výzvu na letošní rok – chystám nový projekt, který se bude týkat začínajících i zkušenějších podnikatelek, tak bych to ráda s Vámi probrala a slyšela Vaše názory. Do tohoto nového projektu bych spoustu z Vás ráda aktivně zapojila, tak se nechte překvapit 🙂
S sebou: ideálně pohodlné oblečení, sedneme si hezky na matrace na zem do kruhu, ať je nám příjemně. Můžete si s sebou vzít nějaké drobné občerstvení – pro sebe i ostatní. Jinak není nic víc třeba. Občerstvení bude zajištěno i v naší kanceláři.
Rezervace pomocí FB události (apeluji na vaši spolehlivost s případným odhlášením). Max. 12 míst.

Cena: 200 Kč

Budu se moc těšit na všechny přítomné.

Zuzka Žatečková, majitelka personální agentury Nový start, lektorka orientálních tanců, ženská inspirátorka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *