Již od 15ti let se aktivně věnuji tanci. Začínala jsem jako disko tanečnice, poté jsem se dlouhá léta věnovala latinsko-americkým tancům a zhruba od roku 2001 se věnuji orientálním tancům.

Učila jsem se nejdříve od různých lektorek v Centru tance v Plzni při vysoké, poté jsem pokračovala na kurzech pod vedením Vlaďky Papírníkové v Třebíči a tuším od roku 2012 se věnuji výuce orientálních tanců.

Během těch dlouhých protančených let, co orientální tance učím, jsem se nechala ovlivnit mnoha dalšími tanečními směry a vlivy a do lekcí tak zařazuji také výuku afrických tanců a živlových tanců (např. formou tance se závoji, svíčkami, činelkami, vějíři). Tanec, který vyučuji jsem tak nazvala obecně Tanec Ženy. 

Momentálně vedu Tanec Ženy pro začátečníky v Třebíči ve Studiu Spirit na Karlově nám., lekce máme každý čtvrtek od 18.30 hod. a 1x měsíčně kolem úplňku pak máme pozvané bubeníky a bubenice z uskupení ZeMěTep a tančíme na živou hudbu.

Orientální tanec mi dává možnost sebevyjádření toho jaká jsem, s mými tanečnicemi můžu sdílet své pocity, nálady, zážitky, můžu se vyřádit. Je to super a děsně osvobozující!

Tanec Ženy