Milé ženy,

ráda bych vás pozvala na pravidelné prožitkové ženské kruhy, které se konají Studiu Spirit Třebíč každý čtvrtek po Tanci Ženy od 19:30 – 20:30 hod.(21 hod.)

A na co se můžete těšit? Každé setkání je odlišné a jednotlivé hodiny na sebe nenavazují, tak když pocítíte potřebu si odfrknout, protáhnout se nebo si jen tak pobýt mezi podobně smýšlejícími ženami, jste zvané.

Prožitkové ženské kruhy

Součástí hodin je zhruba následující: krátké sdílení v kruhu, spontánní tanec na různá témata, chrámový kruhový tanec, povídání na ženská témata, společné zpívání a hraní na bubínky a perkuse, vzájemné masáže, relaxace.

S sebou: pohodlné oblečení (ideálně dlouhé šaty či sukně), masážní olejíčky, hudební nástroje všeho druhu

1x do měsíce kolem úplňku zveme do našeho ženského kruhu také muže, protože následuje hodina po Tanci ženy od 18.30 – 19.30, kde máme pozvané bubeníky, aby nám udělali atmosféru s živou hudbou. Mužsko-ženský kruh je obohacením pro všechny přítomné a věnujeme se hodně zpívání a společnému sdílení.

Mužsko-ženský prožitkový kruh

 

Cena: 120 Kč/hodina

Pokud se budete účastnit i předchozí hodiny Tanec Ženy, která bude více o výuce orientálních tanců a ženské ladnosti, tak celková cena je 200 Kč.

Těší se na vás Zuzka

Zuzka Žatečková