Již od 15ti let se aktivně věnuji tanci a je to moje největší životní vášeň, kterou díky svým lekcím pro ženy a holčičky předávám dál. Prošla jsem si v minulosti moderním tancem, latinsko-americkým a stadartním tancem, tančila jsem párovou salu. V posledních letech se zabývám hlavně orientálním tancem, chrámovým tancem a všemi možnými variacemi.

Tanec ženy

 

Od roku 2014 vedu v Okříškách lekce orientálních tanců s prvky flamenga, afrických tanců, živlových tanců a chrámových tanců. Vedu skupinku již pokročilých tanečnic. Kurzy probíhají každé úterý od 18:15 – 19:15 hod.

Pokud by byl zájem větší skupinky žen na kurzy začátečníků, jsem ochotná otevřít novou skupinku začátečníků v Okříškách či v Třebíči. S tanečnicemi též vystupujeme na veřejných akcích.

Tanec Ženy mi dává možnost sebevyjádření toho jaká jsem, s mými tanečnicemi můžu sdílet své pocity, nálady, zážitky, můžu se vyřádit. Je to super a děsně osvobozující!

 Tanečky pro holčičky

 

Od října 2016 vedu kurzy moderních tanečků pro děti od 3 let – do ca. 8 let. Kurzy probíhají vždy od září – května každé úterý od 17:00 – 18:00 hod.
Holčičkám se snažím předávat hravou formou lásku k tanci, pohybu, hudbě, hravosti. Každá hodina je jiná, naučila jsem se přizpůsobit aktuální náladě dětí. Na začátku se vždy společně roztančíme, rozhýbeme, uděláme si společnou rozcvičku a potom nacvičujeme jednoduché choreografie, učíme se tanečním pohybům, hrajeme hry či cvičíme gymnastické prvky jako jsou kotrmelce, hvězdy atd atd.
Můžete se k nám přidat i během jednotlivých semestrů a první hodina bude bezplatná, ukázková, ať si pak sama holčička rozhodne, zda chce s námi pokračovat.