Tanec ženy v Třebíči

Milé ženy, od října 2019 se můžete těšit na nepravidelné 2-hod. nedělní kurzy Tance Ženy (mix orientálních, chrámových, živlových a archetypálních tanců)

Podle mého názoru ení více ženský tanec, než-li právě orientální nebo-li břišní jinak řečeno. A že jsem za svoji historii vyzkoušela už velkou řadu stylů. Díky tomuto tanci se učíme více a více uvolnit, zároveň se naučíte rozpohybovat části těla, učíme se ženské ladnosti v tanci a v neposlední řadě se učíme také spoustu nových prvků a klidně i choreografií. Největší benefit v orientálním tanci potom vidím ve zlepšení zdravotního stavu. Nechci Vám slibovat vzdušné zámky, ale např. na bolest zad, bolestivou menstruaci, bolesti hlavy.. je orientální tanec jak dělaný. Mě osobně pomáhá se v životě se zbavovat těchto neduhů. Jsem velmi akční člověk a nakládám si toho na sebe více než dost, mám sedavé zaměstnání, kolikrát mě bolí záda a za krkem. Stačí pak odtančit jednu lekci orientu a problémy jsou fuč. Nechodím na žádné masáže, rehabilitaci, nikam. Tanec mě pomáhá od všech neduhů, také zažívání nám srovnává, protože tančíme nejvíce s naší břišní oblasti.

A že nemáte žádné zkušenosti? To vůbec nevadí! Kurzy v Třebíči jsou pro úplné začátečníky. Učíme se základním tanečním prvkům, postupně se naučíte více a více uvolňovat boky, hrudník, ruce a skloubit různé pohyby dokupy a dostávat do toho všeho ještě ženskou ladnost. Budeme využívat k tanci také závoje, svíčky, vějíře, činelky a další pomůcky – ale vše postupně.

Přijďte strávit 1x měsíčně v neděli příjemné odpoledne v ženské společnosti, plné radosti, tance, ženskosti!

Kurzy probíhají v jogovém sále na Karlově náměstí 46 (horní náměstí kousek od Národního domu).

2 hodiny v kuse? Není to moc? Nebojte, nebudeme tančit celou dobu. Naše lekce budou rozděleny na více sekcí – v první sekci se na sebe naladíme, řekněme si, co je u nás nového, seznámíme se navzájem. Pak se budeme pomalu rozcvičovat a rozhýbávat. V další sekci nás čeká tanec samotný a různé prvky, taneční techniky, choreografie, mezi tím krátké pauzy. Na závěr si dáme vždy relaxaci a závěrečný rozlučkový sdílecí kruh.

S sebou: pohodlné oblečení, ideálně dlouhou sukni a vršek spíše upnutější (ať vidím a můžu upravovat základní pohyby), ať se cítíte fakt dobře. Nějakou deku na závěrečnou relaxaci, pití.

Na stránce AKCE  najdete potom jednotlivé termíny lekcí.

Cena 200 Kč / 2 hod. lekce

Tanec ženyTanec ženy závoje