Visionboard 2019

Visionboard 2019

Již podruhé jsem si tvořila visionboard na letošní rok. Když jsem se ohlížela zpětně na ten z minulého roku, vlastně se mi všechno vyplnilo a mnohem více. Zažila jsem kruté chvíle, které si málokdo umí představit, ale celkově hodnotím uplynulý rok velmi pozitivně v rámci hesla “co tě nezabije, to tě posílí”.

 

Než jsem se vrhla do tvoření nového visionboardu, hrnulo se na mě sposta názorů, proč ho dělat a proč ho také ne-dělat. Ty negativní reakce oponovaly tím, že si vlastně naplánujeme (nalajnujeme) celý rok a není zde prostor pro další věci, aby se prostě děly, tak jak mají. Chápu a vnímám autory těchto myšlenek, jak to myslí, ale s tímto názorem nesouzním.

 

Já visionboard nevnímám jako něco, co vytesáme do kamene. Velice se mi na celé akci líbí ten proces tvorby. Kdy si dáme čas sami pro sebe a nacítíme se na to, co bychom v tomto roce chtěli zažít, čemu dát více prostoru a čemu třeba méně. Dát tomu celému roku určitý koncept a zbytek nechat na životě, ať se věci dějí, jak se dít mají.

 

S tímto navnímáním jsem si vytvořila VB na rok 2019 a tentokrát je ještě plnější než ten minulý a tak aji vnímám tento rok, že pro mě bude plný akcí, které už se začínají realizovat, mrkněte na moje vypsané akce na rok 2019: AKCE.

 

Budu se na Vás těšit na některé z nich!