Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Tanec Ženy (orientální, živlové tance)

14.10.2021 / 18:30 - 19:30

120Kč
Tanec ženy

Milé ženy, od října 2021 se můžete těšit na pravidelné čtvrteční kurzy Tance Ženy (mix orientálních, chrámových, živlových a archetypálních tanců). Začínáme už ve čtvrtek 14.10. od 18:30 – 19:30.

Podle mého názoru není více ženský tanec, než-li právě orientální nebo-li břišní jinak řečeno. A že jsem za svoji historii vyzkoušela už velkou řadu stylů. Díky tomuto tanci se učíme více a více uvolnit, zároveň se naučíte rozpohybovat části těla, učíme se ženské ladnosti v tanci a v neposlední řadě se učíme také spoustu nových prvků a klidně i choreografií.

Největší benefit v orientálním tanci potom vidím ve zlepšení zdravotního stavu. Nechci Vám slibovat vzdušné zámky, ale např. na bolest zad, bolestivou menstruaci, bolesti hlavy, zažívací potíže.. je orientální tanec jak dělaný. Mě osobně pomáhá se v životě se zbavovat právě těchto neduhů. Jsem velmi akční žena a nakládám si toho na sebe více než dost, mám sedavé zaměstnání, kolikrát mě bolí záda a za krkem, když netančím, tak trpím první dny velmi bolestivou menstruací. Stačí pak odtančit jednu lekci orientu a problémy jsou fuč.

A že nemáte žádné zkušenosti? To vůbec nevadí! Kurzy v Třebíči jsou pro úplné začátečníky. Naučíme se základním tanečním prvkům, postupně se naučíte více a více uvolňovat boky, hrudník, ruce a skloubit různé pohyby dokupy a dostávat do toho všeho ještě ženskou ladnost. Časem můžeme využívat k tanci také závoje, svíčky, vějíře, činelky a další pomůcky – ale vše postupně.

Tanec ženy závoje

Přijďte strávit 1x týdně příjemný večer v ženské společnosti, plné radosti, tance, ženskosti!

Kurzy probíhají ve Studiu Spirit na Karlově náměstí 46 (horní náměstí kousek od Národního domu, 2.patro).

S sebou: pohodlné oblečení, ideálně dlouhou sukni a vršek spíše upnutější (ať vidím a můžu upravovat základní pohyby), ať se cítíte fakt dobře. Pití.

Cena: 120 Kč/hodina

V případě, že budete zůstávat ještě na následující hodinu na Tanečně-relaxační ženský kruh, tak je cena 200 Kč / 2 hodiny

Hlásit se můžete pomocí FB události na mém profilu Žena Ženou nebo na mail: zuzana.zateckova@novystart.com

Těší se na vás Zuzka

Tanec Ženy

Podrobnosti

Datum:
14.10.2021
Čas:
18:30 - 19:30
Cena:
120Kč
Štítky Akce:

Místo konání

Studio Spirit Třebíč
Karlovo náměstí 46 (2.patro)
Třebíč, Vysočina 674 01 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Pořadatel

Zuzka Žatečková
Telefon
775080805
Email
zuzana.zateckova@novystart.com