Jsem zasvěcená kněžka Staré Evropy. Od roku 2016 pořádám otevřené ženské kruhy v Třebíči na oslavu roku (jarní a podzimní rovnodennost, letní a zimní slunovrat a přechodové ženské rituály.

Rituál Vám zorganizuji na přání nebo se můžete zúčastnit pravidelných rituálů, které pořádám pro uzavřenou skupinku. Zde je moje nabídka rituálů:

Rituál menarché – přechod dívky v ženu

Začala Vaše dcera menstruovat a chtěli byste tento okamžik oslavit? Můžu Vám rituálek připravit na míru. Pravidelně pak pořádám Menarché rituál v mé kanceláři v Třebíči pro všechny ženy, které mají zájem si zpětně tímto rituálem projít.

V roce 2019 ho budu organizovat již po čtvrté, událost zde: Rituál Menarché – zasvěcení do ženství. Tento rituál je okamžik, který otevírá ženám cestu k pravému ženství.

Rituál menarché Třebíč

Rituál milenky – otevření se lásce, smyslnosti, hlubší sexualitě

Možná cítíte, že Vám chybí smyslnost nebo máte pocit, že Vaše sexualita stojí za prd. Toto a mnohem víc může být důvodem, abyste přišli na můj ženský kruh věnující se archetypu milenky.

Událost na rok 2019 najdete zde: Ženský kruh: archetyp milenky.

Rituál milenky

Předporodní rituál

Čekáte miminko a chtěla byste požehnání vašich blízkých žen (kamarádek či žen v rodině)? Pomůžu Vám vést předporodní rituál, aby to byl pro Vás nezapomenutelný zážitek a na porod jste byla vybavená silou všech přítomných žen.

Předporodní rituál

Rituál matky

Přála byste si lépe zpracovat svůj porodní zážitek? Pomůžu Vám vést pro vás rituál na míru nebo se můžete přidat do ženského kruhu, který se bude tomuto tématu věnovat.

Událost na rok 2019 najdete zde: Ženský kruh: archetyp matky.

rituál matky, mateřství

Rituál potratový

Ztratila jste miminko a chtěla byste se s tím lépe vyrovnat? Pomůžu vám provést rituálem, kdy se jemně rozloučíte s dušičkou Vašeho miminka a budete moci žít dál. Sama jsem potratila 3x a potratový rituál mi vždy moc pomohl. Při mém posledním potratu jsem ho vedla pro celou naši rodinu a byl to nezapomenutelný zážitek, který pomohl nám všem se s tímto nepříjemným zážitkem vyrovnat.

Zážitek můžete zpracovat na ženském kruhu, který se věnuje tématu mateřství: Ženský kruh – archetyp matky.

Více se pak tomuto tématu budeme věnovat na kruhu věnovanému tématu spirutuality ženy v listopadu 2019: Ženský kruh – archetyp čarodějky.

Potratový rituál můžete zvládnout také samy, v tomto mém videu popisuji, jak na to: Potratový rituál.

Potratový rituál

Rozchodový / rozvodový rituál

Máte za sebou rozchod (rozvod) a rádi byste se ze všeho oklepali a nabrali novou sílu do dalších kroků? Rozchodový rituál pro vás může být to pravé, zatím jsem ho pořádala vždy na míru jednotlivé ženě. Můžete si pozvat své nejbližší kamarádky, ze všeho se vypovídat, nechat se opečovat a nabrat sílu pro následující nové období.

rozchodový rituál

Posvěcovací rituál nového projektu

Plánujete rozjet nový projekt? Otevíráte novou kancelář?  Toto jsou nejčastější důvody pro posvěcovací rituál, který Vám může pomoci se nacítit na Vaši novou cestu, zbavit se zbytečných strachů z nezdarů, krachů apod.

Já sama jsem si vedla posvěcovací rituál již 2x pro své projekty – personální agenturu Nový start a on-line projekt pro podnikatele Podnikavé duše. Posvěcovací rituál jsem vedla také svoji kamarádce při otevření obchůdku Dítě Luny či koučce Zuzce Dudkové, která se odhodlala jít na volnou nohu.

Rituál pro nový projekt

Cena za individuální rituál: 2-3.tis. (+doprava) podle náročnosti. Jestli máte o nějaký rituál zájem, dejte mi vědět, můžu vám ho vést já či jiná z mých sester kněžek, která to k vám třeba bude mít blíže.

Mimoděložní těhotenství, potrat, IVF