Jsem zasvěcená kněžka Staré Evropy. Od roku 2016 pořádám otevřené ženské kruhy v Třebíči na oslavu roku (jarní a podzimní rovnodennost, letní a zimní slunovrat a přechodové ženské rituály.

Ženské kruhy se od roku 2016 proměňují, dříve jsem je organizovala na úplňky a velký vliv mělo astrologické znamení, kterým měsíc právě procházel. Od roku 2018 jsem ženské kruhy proměnila na oslavu kola roku, protože si více a více uvědomuji naše spojení s přírodou a cykly roku.

Na můj kruh se můžete těšit tak 4x do roka a to jako na oslavu jarní rovnodennosti, letního slunovratu, podzimní rovnodennosti a zimního slunovratu.Letos poprvé otevírám kruhy také pro muže a celé rodinky s dětmi. Všechny kruhy na oslavu kola roku budou konány venku v přírodě.

Oslava jarní rovnodennosti pro rodiny s dětmi

Přijďte společně oslavit přicházející jaro, světlejší a teplejší období roku.

Společně přivoláme a přivítáme všechny bohyně slovanského kola roku a převážně pak bohyni Vesnu, která s příchodem jara přebírá nadvládu nad tímto krásným zeleným obdobím.

 

Více v události: Oslava jara pro celé rodiny. 

Oslava jara pro rodiny v roce 2019

Oslava letního slunovratu pro celé rodiny

Přijďte společně oslavit krásný letní slunovrat! Společně přivoláme a přivítáme všechny bohyně slovanského kola roku a převážně pak bohyni Rusalku, která s příchodem léta přebírá nadvládu nad tímto krásným obdobím, plným vodních radovánek. Přes páteční odpoledne plánujeme nějaké přednášky, workshopy, taneční a hudební vystoupení a akce pro děti. Večer budeme společně slavit, bubnovat a radovat se z přicházejícího léta.

 

Událost zde: Oslava letního slunovratu pro celé rodiny.

Oslava letního slunovratu v Třebíči

Oslava podzimní rovnodennosti pro celé rodiny

 

Přijďte společně oslavit přicházející podzim, tmavší a studenější část roku.

Společně přivoláme a přivítáme všechny bohyně slovanského kola roku a převážně pak bohyni Mokoš a Moranu, které s příchodem podzimu přebírají nadvládu nad nadcházejícím temným obdobím.

 

Více v události: Oslava podzimu pro celé rodiny

Oslava zimního slunovratu pro celé rodiny

Přijďte společně oslavit přicházející zimu a naladit se společně na vánoční čas.

Společně přivoláme a přivítáme všechny bohyně slovanského kola roku a převážně pak bohyni Meluzínu, která s příchodem zimy přebírá nadvládu nad nadcházejícím zimním temným obdobím.

 

Více v události: Oslava zimního slunovratu pro rodiny

Oslava zimního slunovratu třebíč

 

 

Termíny dalších akcí najdete v záložce AKCE  či na mých FB stránkách.

Moc se na Vás těším!