Jsem zasvěcená kněžka Staré Evropy. Od roku 2016 pořádám otevřené ženské kruhy v Třebíči na oslavu roku (jarní a podzimní rovnodennost, letní a zimní slunovrat, přechodové ženské rituály a ženské kruhy na archetypy.

Na moje ženský kruhy se můžete těšit 5x do rok, jsou zasvěcené archetypům dívky, milenky, matky, čarodějky a stařeny. Celé rodiny pak srdečně zvu na oslavy jarní rovnodennosti, letního slunovratu, podzimní rovnodennosti a zimního slunovratu. Všechny oslavy kola roku budou konány venku v přírodě.

Oslava jarní rovnodennosti pro rodiny s dětmi

 

Přijďte společně oslavit přicházející jaro, světlejší a teplejší období roku.

Splálíme vše, co již v životě nepotřebujeme, poděkujeme za dary, které jsme dostali v temném zimním období a společně přivoláme bohyni Vesnu, která s příchodem jara přebírá nadvládu nad tímto krásným zeleným obdobím.

Více v události: Oslava jara

Oslava Jara 2020

Oslava letního slunovratu pro celé rodiny

Přijďte společně oslavit krásný letní slunovrat na Strážnou horu v Okříškách! Společně přivoláme a přivítáme všechny bohyně slovanského kola roku a převážně pak bohyni Rusalku, která s příchodem léta přebírá nadvládu nad tímto krásným obdobím, plným vodních radovánek. Zazpíváme a zabubnujeme přicházejícímu sluníčku a pak se vykoupeme v blízkém rybníku Pilňáku.

Událost zde: Oslava letního slunovratu pro celé rodiny.

Letni-slunovrat

Oslava podzimní rovnodennosti pro celé rodiny

Přijďte společně oslavit přicházející podzim, tmavší a studenější část roku.

Společně přivoláme a přivítáme všechny bohyně slovanského kola roku a převážně pak bohyni Mokoš a Moranu, které s příchodem podzimu přebírají nadvládu nad nadcházejícím temným obdobím.

Více v události: Oslava podzimu pro celé rodiny

Podzimni rovnodennost

Oslava zimního slunovratu pro celé rodiny

Přijďte společně oslavit přicházející zimu a naladit se společně na vánoční čas.

Společně přivoláme a přivítáme všechny bohyně slovanského kola roku a převážně pak bohyni Meluzínu, která s příchodem zimy přebírá nadvládu nad nadcházejícím zimním temným obdobím.

Více v události: Oslava zimního slunovratu pro rodiny

Zimní slunovrat

Termíny dalších akcí najdete v záložce AKCE  či na mých FB stránkách.

Moc se na Vás těším! Zuzka