Jmenuji se Zuzka Žatečková, vlastně správně Zuzana, ale mám raději svoje měkčí verzi křestního jména Zuzka. Pod tímto jménem mě najdete na webu i na sociálních sítích, youtube kanále.

Je mi 37 let, jsem vdaná a máme 8 letou dcerku Lucinku Karinu, pejsky Elzu a Bělku, kočičky Růženku a Kittynku a Pusinku. Ano, pochopili jste správně, jsem milovnicí zvířat. Když jsem byla malá, tak jsem ještě ke kočičkám a pejskům chovala andulky a křečky 🙂 Moje láska k zvířatům a přírodě mě také dovedla k vegetariánství a asi trochu nevšednímu pohledu na svět a přírodu kolem nás. Momentálně jsme s manželem v procesu žádání o další dítě do náhradní rodinné péče.

“Dělejme jen to, co nás baví” je moje životní krédo.

Rolí, které zastávám je opravdu hodně – jsem v první řadě máma, dále milující manželka, svéhlavá dcera, podnikatelka, tanečnice, kněžka. Všechny moje role protínají jednu hlavní věc – jsem ŽENA. Vždy jsem si lámala hlavu, jak zvládnout roli mámy a manželky s pracovní sférou, jak podnikat jako žena, jak prezentovat svoji duchovní stránku osobnosti. Tak jsem založila tento web – abych sdílela můj pohled na život, moje zkušenosti ženy v dnešním světě.

Nejvíce času věnuji své práci – vedení personální agentury NOVÝ START a pracovnímu poradenství – ať už při hledání vhodné práce, tak při rozjezdu podnikání. Pokud zvažujete podnikat, tak by pro Vás mohl být vhodný projekt PODNIKAVÉ DUŠE, kde jsem shrnula všechny své zkušenosti z podnikání do on-line formy. 

Pro vzájemnou inspiraci podnikatelek a podnikavých žen z Vysočiny jsem založila též projekt BYZNYSŽENKY. Na FB stránkách si sdílíme potřebné informace, nepravidelně se scházíme, školíme se a vzájemně se od sebe inspirujeme.

Celý život miluji tanec, tančila jsem různé styly a vyprofilovala si svůj vlastní tanec, který učím dál. Jedná se o TANEC ŽENY – tanec s prvky orientu, flamenga, afrických tanců, tanec živlů. Veřejně vystupuji se svoji skupinou z Okříšek pod názvem ARABKY Z VYSOČINY. Můžete si nás objednat na ples, oslavu či nějakou další slávu.

Jsem VYŠKOLENÁ KNĚŽKA a vedu přechodové ženské rituály, OSLAVY KOLA ROKU (např. oslavu slunovratu aj.). Můžete si mě objednat na různé typy přechodových rituálů – viz odkaz PŘECHODOVÉ RITUÁLY.

Jsem narozená ve znamení Berana podle astrologie, což na mě tedy dost sedí, protože jsem hodně živelná, plná plánů a snů, citlivá a cílevědomá zároveň. Pocházím původně z Třebíče, ale před několika lety jsme s manželem postavili baráček v Okříškách a od té doby si tady hezky žijeme.

Více se o mě dozvíte v jednotlivých záložkách a aktuální články, akce potom na blogu.

Zuzka Žatečková