Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LIVE 8:1. OD 19 HOD.: TVORBA VISIONBOARDU 2022

8.1.2022 / 19:00 - 20:00

Zdarma
Visionboard

Pojďte si s námi užít sobotní večer 8.1. od 19 hod. LIVE a vytvořit si společně s kolegyňkou Jančou v rámci mého podnikatelského projektu PODNIKAVÉ DUŠE visioboard na rok 2022!

Provedeme vás procesem tvorby, shrneme rok 2021 a nacítíme se na letošní rok a co bychom v něm chtěli prožívat – ať už v soukromém či pracovním životě.

Visioboardy si tvořím už několik let a to v zimním období, které je to z mého pohledu nejvhodnější. Ani ne tak proto, že je přelom kalendářního roku, jako spíše proto, že jsme jako lidé propojeni s přírodou a ta v zimě odpočívá a semínka se na svůj růst teprve připravují. A tak je to ideální doba přemýšlet a shrnout to, co se nám v minulém roce podařilo či nepodařilo a naladit se na nový rok a na to, co bychom chtěli prožívat 

CO SI NACHYSTAT

Každý přistupuje k tvorbě visionboardu jinak a záleží čistě na vás, co je vám blízké. Můžete si svůj visionboard celý namalovat, popsat moudry a citáty, polepit obrázky a popisky z časopisů nebo zkombinovat všechny řečené možnosti.

Za nás doporučujeme si přichystat:

  • volný papír (ideálně tvrdý list A3)
  • noviny, časopisy, letáky (posbírejte, co doma najdete) – stačí útržky
  • lepidlo, pastelky
  • nějaké to dobré víno, čaj.. pro dobrou náladu

Můžete mrknout na náš záznam z LIVE tvorby visioboardu 2021Shrnuly jsme rok 2020 coby žen (a) podnikatelek, co se nám povedlo a co nepovedlo, jakým změnám jsme čelily a jak jsme si představovaly prožít rok 2021.

Sledovat nás můžete přímo zde na webu pomocí YouTube kanálu či na Facebook kanálu Podnikavých duší.

Těší se podnikavé duše Zuzka a Jana

 

Podrobnosti

Datum:
8.1.2022
Čas:
19:00 - 20:00
Cena:
Zdarma
Štítky Akce:

Místo konání

Live vysílání – FB/YT Podnikavé duše
View Místo konání Website

Pořadatel

Zuzka Žatečková
Telefon
775080805
Email
zuzana.zateckova@novystart.com