Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ženský kruh – Cyklická žena (nejen) v práci 14.11.

14.11.2016 / 17:30 - 20:00

Již podruhé zvu všechny ženy do červeného stanu na úplňkový ženský kruh tentokráte na téma Cyklická žena (nejen) v práci. Tentokrát se náš ženský kruh bude konat v úžasném a nově otevřeném obchůdku Dítě luny, který najdete na Karlově nám. v Třebíči úplně na konci průchodu za kavárnou Salsa na spodní straně náměstí.

Hlavní téma našeho druhého setkání se bude týkat ženské cykličnosti, povíme si o tom, co to znamená ženská cykličnost, jak se během cyklu projevujeme a jak využít každé fáze, abychom cyklem proplouvaly lehce, jak čerpat a šetřit energii, jak se naučit snižovat menstruační bolesti – jak jinak a nově uchopit do našich životů fázi naší menstruace. Naučíme se napojovat se na sebe, na své ženství, propojit se s naší ženskou kreativitou. Vysvětlíme si spojitosti ženského cyklu s ročním období, živly, fází měsíce..

Podtitulem tohoto večera bude potom otázka výkonnosti, financí a prosperity. Listopadový úplněk je ve znamení býka, takže využijeme tohoto silného dne, který přeje právě otázce financí, prosperity a budeme si přát hojnost do svých životů a to do všech oblastí. Vysvětlíme si rozdíly mezi mužskou a ženskou výkonností a jak s tím dále pracovat, aby nám to bylo ku prospěchu.

Součástí večera bude tanec na uvolnění a napojení na ženskou sílu, meditace na spojení s naší kreativitou.

Na společný oltářík si můžete vzít cokoli vás napadne – květiny, sošky a ideálně pak nějakou tu dobrůtku (oříšky, sušenky, upečenou buchtu..), kterou si dáme všichni na závěr.

Na všechny se už moc moc těším!

cyklicka-zena-nejen-v-praci

 

 

 

Podrobnosti

Datum:
14.11.2016
Čas:
17:30 - 20:00
Cena:
Štítky Akce:
,

Pořadatel

Zuzka Žatečková
Telefon
775080805
Email
zuzana.zateckova@novystart.com