Každý čtvrtek od 18:30 – 19:30 hod. vedu Tanec Ženy v Třebíči ve Studio Spirit. Jedná se o mix orientálních, chrámových, živlových a archetypálních tanců. Skupina tanečnic je proměnlivá, máme za sebou teprve pár lekcí, takže se k nám můžete bez obav přidat – žádné předchozí taneční zkušenosti nejsou třeba.

1x měsíčně v době úplňku pak zveme bubeníky a bubenice z uskupení ZeMěTep, aby nám hezky živě k tanci zabubnovali.

Podle mého názoru není více ženský tanec, než-li právě orientální nebo-li břišní jinak řečeno. A že jsem za svoji historii vyzkoušela už velkou řadu stylů. Díky tomuto tanci se učíme více a více uvolnit, zároveň se naučíte rozpohybovat části těla, učíme se ženské ladnosti v tanci a v neposlední řadě se učíme také spoustu nových prvků a klidně i choreografií.

Největší benefit v orientálním tanci potom vidím ve zlepšení zdravotního stavu. Nechci Vám slibovat vzdušné zámky, ale např. na bolest zad, bolestivou menstruaci, bolesti hlavy.. je orientální tanec jak dělaný. Mě osobně pomáhá se v životě se zbavovat právě těchto neduhů. Jsem velmi akční žena a nakládám si toho na sebe více než dost, mám sedavé zaměstnání, kolikrát mě bolí záda a za krkem, když netančím, tak trpím první dny velmi bolestivou menstruací. Stačí pak odtančit jednu lekci orientu a problémy jsou fuč. Nechodím na žádné masáže, rehabilitaci, nikam. Tanec mě pomáhá od všech zmíněných neduhů, také zažívání nám srovnává, protože tančíme nejvíce s naší břišní oblasti.

A že nemáte žádné zkušenosti? To vůbec nevadí! Kurzy v Třebíči jsou pro úplné začátečníky. Učíme se základním tanečním prvkům, postupně se naučíte více a více uvolňovat boky, hrudník, ruce a skloubit různé pohyby dokupy a dostávat do toho všeho ještě ženskou ladnost. Časem můžeme využívat k tanci také závoje, svíčky, vějíře, činelky a další pomůcky – ale vše postupně.

Přijďte strávit 1x týdně příjemný večer v ženské společnosti, plné radosti, tance, ženskosti!

Kurzy probíhají ve Studiu Spirit na Karlově náměstí 46 (horní náměstí kousek od Národního domu, 2.patro).

S sebou: pohodlné oblečení, ideálně dlouhou sukni a vršek spíše upnutější (ať vidím a můžu upravovat základní pohyby), ať se cítíte fakt dobře. Pití.

Cena: cena 120 Kč/hodina

V případě, že budete zůstávat ještě na následující Prožitkový ženský kruh, tak je cena 200 Kč / 2 hodiny

Těší se na vás Zuzka

Tanec Ženy Třebíč